ЗНО 2018

Перемога п"ятикласників у фіналі брейн-рингу «Моя позиція"

5 травня 2017 року команда 5-класників СЗОШ N12  м.Хмельницького «Козачата» перемогла у фінальній грі брейн-рингу «Моя позиція». Головний приз від міського голови Олександра Симчишина - сертифікат на поїздку до міста Київа на екскурсію Верховною Радою України.

Фінальна гра складалась із шести конкурсів: «Бліц-запитання», «Фотоконкурс», «Знання – це сила», «Чорна скриня», «Мікрорайони міста» та «Відомі хмельничани». Святковий настрій глядачів і вболівальників та бойовий дух учасників команд-суперниць перетворили інтелектуальні змагання на надзвичайно веселе та захопливе дійство. У перервах між конкурсами присутніх радували своїми мистецькими номерами дитячі вокальні колективи «Тоніка» та «Злагода» Палацу творчості дітей та юнацтва.Відповідаючи на запитання ведучої в умовах обмеженого часу, учні обох команд виявили неабияку кмітливість, ерудицію та винахідливість.

Вітаємо переможців та їх тренера педагога-організатора Сухарську Альону Миколаївну! Бажаємо чудової поїздки!