Міський етап Всеукраїнської патріотичної гри "Зірниця"

10 -11 квітня 2014 року на базі СЗОШ №12 №29 проходили змагання з Всеукраїнської гри "Зірниця". Новий склад команди  СЗОШ №12 повторив успіх команди своїх попередників, ставши переможцем першого етапу змагань,отримавши найкращі оцінки в етапах : проходження з піснею, стройові прийоми,а також добрі результати показали в долікарській підготовці, військово-історичному конкурсі, бігу на 30м ,підтягуванні. В команду ввійшли 12 учнів школи 5-9 класів , а саме: капітан команди - Савіцький Дмитро,Грудзевич Андрій, Журбей Дмитро, Загорічук Діана, Кондратенко Антоніна, Макаренко Павло, Мельник Олександр,Скорбота Руслан, Слишинський Максим, Сушилов Валерій, Фролова Аліна, Яцина Денис, Гузаїров В"ячеслав. Підготував команду вчитель предмета "Захист Вітчизни" - Спринчак В.М. Тапер вони отримали можливість повторити успіх команди "Джури"- 2013 року і гідно представити місто Хмельницький на обласних  та , можливо, Всеукраїнських змаганнях 2014 року .