Благодійні акції "Діти - воїнам АТО"

У вересні 2014 року колектив  школи перерахував свій одноденний заробіток у розмірі 9238,38 грн. до благодійного фонду «Надія», який опікується учасниками АТО.

Школою передано 1000 грн. на лікування капітану 8 полку спецпризначення  Петраківському О.

За ініціативи учнів 10-Б класу, класний керівник Бєляк Н.Д., було зібрано 1472 грн.. За ці кошти придбано одяг та засоби гігієни для військовослужбовців 8 полку спецпризначення.

Батьками учнів нашої школи до 03.10.2014 року було зібрано 14760 грн. для надання допомоги учасникам АТО. Дані кошти було використано таким чином:

• 3500 грн. на лікування капітану 8 полку спецпризначення Петраківському О.;
  • 2950 грн. для закупівлі 150 пар теплих шкарпеток військовослужбовцям 8 полку спецпризначення;
  • 2500 грн. для закупівлі  ліків та спорядження  бригаді Хмельницького шпиталю, яка відбула в зону АТО;
  • 3010 грн. для  закупівлі продуктів та ліків особовому складу ПСМОП « Богдан»;
  • 1500 грн. на лікування військовослужбовцю в/ч А 0553 Марценківському Р;
  • 1300 грн. для закупівлі ліків особовому складу в/ч А 3013.

Школа співпрацює з обласним благодійним фондом «Центр Добриня». В межах цієї співпраці учні  школи допомогли у зборі продуктів  у супермаркетах, написали листи, намалювали малюнки, виготовили жовто-блакитні стрічки  для військовослужбовців.

У школі протягом вересня, жовтня цього року відбувся збір теплих речей для сімей, які тимчасово переселились з Донецької та Луганської областей. Дані речі розподілено між родинами учнів нашої школи, які прибули зі сходу України, та передано частину цих речей до благодійного фонду « Центр Добриня».

28.09.2014 року учні школи брали участь у загальноміській акції "Янгол підтримки", під час якої зібрано 147 грн. та передано до благодійного фонду " Надія".