ЗНО 2021

5-11 класи

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З 16 листопада по 04 грудня 2015 року колектив школи долучився до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства": працювали виставки літератури в шкільній бібліотеці,  класними керівниками, соціальним педагогом проводились виховні, просвітницькі, профілактичні заходи серед учнів та батьків.

18 листопада відбулася лекція для учнів 8-9 класів на тему "Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх", яку провів працівник Служби у справах дітей Тамойко В.Б., профілактичні бесіди з учнями 5-6 класів протягом листопада проводили працівники правоохоронних органів Заєць О.І., Лісков Д.В.

24 листопада учні 8-Б і 8-Г класів взяли участь у засіданні круглого столу на тему "Права дитини в Україні та світі" (вч. В.В.Лапшина), а для хлопців і дівчат 10-А класу тренінг, спрямований на профілактику насильства, провела працівник міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді М.С.Фокіна.
 Учні 5-11 класів взяли участь у виставці малюнків «Не будь байдужим – зупини агресію та насильство!»