Педагогічний колектив СЗОШ №12 м.Хмельницького

Кожен із учителів СЗОШ №12 м. Хмельницького може про себе сказати: "Я той, хто любить свою професію: падаю і встаю, захоплююсь і розчаровуюсь, шукаю, знаходжу, втрачаю і знову шукаю".

Кадровий потенціал школи досить потужний, у ньому сьогодні працює 70 педагогів , які є  професіоналами  своєї справи. В  закладі  працюють  вчителі: з  вищою  освітою - 67, з середньо-спеціальною - 3. Більшість  учителів  зі   стажем   роботи  10 років  і  більше,  мають  звання    " старший  учитель" –  14,  "учитель-методист" –  9,  нагороджені знаком  " Відмінник освіти  України  "- 5, Заслужений працівник освіти-1

Рівень  педагогічної  майстерності  фахівців:

-   "спеціаліст  вищої  категорії"  –  48 вчителів ,

-   "спеціаліст  першої  категорії" – 7 вчителів ,

-   "спеціалістів  другої  категорії"  -  11 вчителів

-    "спеціаліст"  -  12 вчителів .

У школі  працює  8  методичних  об’єднань:  учителів української мови та літератури;  учителів історії та права;  учителів математики фізики,  інформатики;  учителів початкових класів;  учителів біології, хімії, географії;  учителів іноземних  мов; учителів  предметів   естетичного  циклу; учителів фізкультури та предмету "Захист України". Вони  допомагають  учителям  реалізовувати  принципи  навчання, виховання  і  розвитку  учнів,  розв’язувати  навчально-методичні  проблеми  і  задачі, впроваджувати елементи інноваційних технологій.