Вітаємо вас на сайті спеціалізованої загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №12 м. Хмельницького

меню сайту

Документи, якими керується школа

Шкільна документація. (Законодавча база)

Нова українська школа

ЗНО 2020

Методична робота

Виховна робота

Правова допомога

Благодійні акції

Батькам

Класним керівникам

Учителям

Учням

Початкова школа

Сторінка психолога

Сторінка соціального педагога

Безпека життєдіяльності

Портфоліо вчителів школи

Бібліотека

ДПА

Репозитарій

Доступ до публічної інформації

Річний план закупівель

Літопис школи

Фотогалерея

Доступ до публічної інформації

 

Додаток 2

до Положення про забезпечення доступу

до публічної інформації  в СЗОШ №12

м. Хмельницького

 

 

ПОРЯДОК

взаємодії   спеціалізованої загальноосвітньої

школи  І-ІІІ ступенів №12  м. Хмельницького

з  представниками засобів масової інформації

1. Взаємодія школи з вітчизняними та зарубіжними засобами масової інформації (далі – ЗМІ) здійснюється відповідно до Конституції та Законів України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні у засобах масової інформації», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформаційні агентства», Положення про Міністерство освіти і науки, молоді та спорту та цього Положення.

2. Організація роботи щодо взаємодії школи з ЗМІ покладається на директора школи.

3. Представники ЗМІ, як і інші учасники та особи, присутні на зустрічах, брифінгах, під час проведення інтерв’ю, можуть використовувати портативні аудіотехнічні засоби відповідно до законодавства.

4. Проведення в приміщенні школи фото- і кінозйомки, теле-, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури, а також транслювання заходу здійснюється за наявності згоди на це директора школи.

5. Представники ЗМІ, присутні на заході, повинні дотримуватися загальних правил поведінки у державній установі, не порушувати права інших осіб,  не заважати проведенню офіційного заходу.

6. Інформування представників ЗМІ про заходи, які проводитиме школа, здійснюється шляхом завчасного розміщення на офіційному веб-сайті  школи та розсилання їх на електронні адреси ЗМІ.

7. Висвітлення діяльності школи у ЗМІ відбувається також шляхом розсилання повідомлень у друковані та електронні ЗМІ, на радіо і телебачення.

8. Відповіді на запити на інформацію, що надійшли від ЗМІ, залежно від її характеру і складності (інформація публічна чи з обмеженим доступом) надаються відповідальною особою з питань запитів на інформацію.

9. З урахуванням специфіки діяльності ЗМІ запити на інформацію, що потребують оперативного реагування, розглядаються у стислі строки.

 

Події нашої школи:

Повний архів»

Корисні посилання:

Архів новин:

Повний архів»