ЗНО 2021

5-11 класи

Бібліотека СЗОШ №12

Робота шкільної бібліотеки – надзвичайно багатогранна. Це методично-інформаційний центр, де педагоги мають можливість підвищувати свій професійний рівень, це  центр, де учні розвивають читацький смак, формують любов до книги, це й світ відкриттів, світ творчості, де формується читач-творець.

Основні цілі та завдання бібліотеки СЗОШ №12

1. Використання сучасних ІКТ у реалізації бібліотечної діяльності.

2. Створення комфортного, позитивного іміджу бібліотечного середовища.

3.Забезпечення навчально-виховного процесу і самоосвіти шляхом бібліотечно-бібліографічного і інформаційного обслуговування учнів і педагогів.

4. Активізація публіцистичної діяльності бібліотекаря.

5. Формування читацьких навичок молодших школярів шляхом підбору оптимальних прийомів реалізації , освітньої галузі «Мови і літератури» нового Державаного стандарту початкової загальної освіти .

6. Виховання свідомого, вдумливого, грамотного читача з високим рівнем бібліографічної культури.

7. Поглиблення знань читачів-школярів з історії культури, культурного розвитку українського народу, нації, людства, вміти розуміти історію та культуру.

8. Координування роботи бібліотеки спільно з педагогічним колективом, учнями, батьками в популяризації книги. Усебічне сприяння підвищенню фахової майстерності педагогів та педагогізації батьківської громади.

Тема над якою працює бібліотека - «Сучасні технології як інструмент управління якістю роботи шкільної бібліотеки».