Досягнення СЗОШ №12 за 2022-2023 навчальному році

Відповідно до наказу Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 12.12.2022 року № 321-но «Про затвердження результатів оцінювання робіт учасників обласного педагогічного конкурсу-виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» експертними комісіями ХОІППО у 2022 році» високі показники має матеріал:

П.І.Б.

Фах

Назва матеріалу

Юрковська Альона Леонідівна

Навчаємось  цікаво та творчо.
Добірка креативних дидактичних матеріалів з елементами STEM-ОСВІТИ для уроків математики в 1 класі НУШ

Мойсєєнко Наталія Вікторівна

Інтерактивний посібник для вчителів-логопедів та вчителів початкової школи

2

У 2022/2023 навчальному році вчителька початкових класів Остапчук Р.С. успішно пройшла сертифікацію.

42  учнів школи взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Результати олімпіад:

Приходько Маргарита

11-Б

Стащук І.Г.

Відповідно наказу Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації від 14.03.2023 року № 70-од «Про результати проведення ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році» учні школи стали переможцями олімпіади з англійської мови:

1.Васін Тимофій Сергійович, учень 9-Б класу -  І місце, вчитель Малевич О.В.

2.Клічанна Марія Олексіївна, учениця 11-А класу – ІІІ місце, вчитель

Бєляк Н.Д..

Ковальчук Денис брав участь в обласному етапі олімпіади з інформаційних технологій.

5 учнів школи брали участь у ІІ етапі XIIІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».

Результати конкурсу:

П.І.Б. учня

Вчитель

Коломієць Денис

7-Г

3

Жухевич Надія

Курос Р.О.

4

Шайдюк Ростик

5

Ковальчук Вероніка

11-А

Добровольська Т.В.

Учениця 8-А класу  Туржанська Дарина посіла І місце на обласному етапі Конкурсу, а учень 7-Г класу Коломієць Денис – ІІ. Коломієць Денис посів ІІІ місце на ІV етапі конкурсу.

Учениця 4-Б класу Шевчук Софія посіла ІІ місце на ІІ етапі XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

(вчитель Сонник І.М.).

2 учнів школи участь у  I етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів МАН України, який буде проведений у січні 2023 року.

Відповідно наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від 16.01.2023 року № 13 «Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського  конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році» двоє учнів школи брали участь   у  I етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів МАН України.

Результати конкурсу:

ПІБ учня

Секція

ПІБ

педагогічного керівника

Агнглійська мова

Кафлевська Єлизавета

Агнглійська мова

ІІ

Учениця  8-А класу Юліана Яцина (керівник  Бочко М.І.) є переможцем  обласного етапу конкурсу з географії «Хмельниччина очима юних географів».

Яцина Юліана посіла ІІ місце на міському етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких проєктів здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку» у секції «Англійська мова», керівник Малевич О.В.

Учениця 7-А класу Ілона Дацькова  перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Я – журналіст»  Національної спілки журналістів України.

Учениця 11-А класу Ангеліна Яцина (вчитель  Добровольська Т.В.) посіла  II місце у X міському відкритому літературному конкурсі «Україна починається з мене»!

20 квітня 2023 року в СЗОШ №12 відбулося свято «Крок до зірок-2023». Були відзначені учні та вчителі, які гідно представили нашу школу на предметних олімпіадах, конкурсах різного рівня. Також свої таланти та майстерність продемонстрували учні - переможці різноманітних творчих конкурсів.

Вчитель трудового навчання Овчарука Р.Ю. та його учні Євген Мугира  (11-Б клас), Олесь Петраш та Андрій Сівик (9-Б клас), роботи яких (панно «Україна понад усе» та «Spider-Man») були представлені на звітній міській виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади.

Команда СЗОШ №12 «Джури», ройовий учень 10-Б класу  Давид Попов  та керівники команди Дмитро Вікторович Федчишен, Валентина Юріївна Ваврічина посіли ІІІ місце (старша вікова група) в міських змаганнях військово-патріотичної гри «Сокіл" (Джура").

Учнів 10-Б класу Блажков Вадим, Хомишен Артем, Феденко Олександр посіли І місце у номінації «Екопроєкт»,  керівник Бочко М.І. Учениця 2-Б класу Шулим Кароліну посіла ІІІ місце у номінації «Екомалюнок», керівник Юрковська А.Л.