ЗНО 2022

Харчування учнів

Фінансова звітність школи

Педагогічний колектив СЗОШ №12 м.Хмельницького

Кожен із учителів СЗОШ №12 м. Хмельницького може про себе сказати: "Я той, хто любить свою професію: падаю і встаю, захоплююсь і розчаровуюсь, шукаю, знаходжу, втрачаю і знову шукаю".

Кадровий потенціал школи досить потужний, у ньому сьогодні працює 70 педагогів , які є  професіоналами  своєї справи. В  закладі  працюють  вчителі: з  вищою  освітою - 67, з середньо-спеціальною - 3. Більшість  вчителів  зі   стажем   роботи  10 років  і  більше,  мають  звання    " старший  вчитель" –  17,  "вчитель-методист" –  12,  нагороджені знаком  " Відмінник освіти  України  "- 10

Рівень  педагогічної  майстерності  фахівців:

-   "спеціаліст  вищої  категорії"  –  37 вчителів ,

-   "спеціаліст  першої  категорії" – 7 вчителів ,

-   "спеціалістів  другої  категорії"  -  14 вчителів

-    "спеціаліст"  -  12 вчителів .

В школі  працює  9  методичних  об’єднань:  вчителів української мови та літератури;  вчителів історії та права;  вчителів математики фізики,  інформатики;  вчителів початкових класів;  вчителів біології, хімії,  географії;  вчителів іноземних  мов; вчителів  предметів   естетичного  циклу; вчителів світової літератури та російської мови, вчителів фізкультури  та предмету "Захист Вітчизни". Вони  допомагають  вчителям  реалізувати  принципи  навчання, виховання  і  розвитку  учнів,  розв’язувати  навчально-методичні  проблеми  і  задачі.