Вітаємо вас на сайті спеціалізованої загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №12 м. Хмельницького

меню сайту

Документи, якими керується школа

Шкільна документація. (Законодавча база)

Нова українська школа

ЗНО 2021

Методична робота

Виховна робота

Правова допомога

Благодійні акції

Батькам

Класним керівникам

Учителям

Учням

Початкова школа

Сторінка психолога

Сторінка соціального педагога

Безпека життєдіяльності

Портфоліо вчителів школи

Бібліотека

ДПА

Репозитарій

Доступ до публічної інформації

Річний план закупівель

Літопис школи

Фотогалерея

Досягнення школи за 2015-2016 навчальний рік

 Громадянське виховання

1. Петраш Анна (10-А клас) - 2 місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі  ім. Т.Г.Шевченка   (міський  етап);

2. Гриник Мар’яна (3-А клас) - 2 місце у Міжнародному  конкурсі знавців  рідної  мови ім. П. Яцика (міський етап);

3. Смоляк Валерія (10 – А клас) – 1 місце у міському конкурсі «Креативні таланти в сфері цивільного захисту»;

4. Шайдюк Владислав (10 – Б клас) – 2 місце у міському конкурсі «Креативні таланти в сфері цивільного захисту».

 Формування наукового світогляду

1.Збірна команда школи – 1 місце у міському квесті з англійської мови «Around Europe»: Батурко Марина (10-А), Кіщук Діана (10-А), Коломійчук Ярослав (10-А), Равчук Богдан (10-А), Коломієць Євген (10-Б), Ільчук Максим (10-Б).

2. Збірна команда школи – 3 місце в зональному відборі міського пізнавально-розважального брейн-рингу «Битва шкіл–2016»: Равчук Богдан (10-А), Батурко Марина (10-А), Придіус Тетяна (10-Б), Коломієць Євген (10-Б), Васін Максим (8-А), Редько Вікторія (8-А).

Олімпіади другого рівня(міські) :

1. Петраш Анна (10 – А клас) – 1 місце – українська мова і література;

2. Богач Яна (9 – А клас) – 1 місце – географія; 3 місце – англ.мова;

3. Батурко Марина (10 – А клас) – 2 місце – біологія;

4.Сидоренко Іванна (11 – А клас) – 2 місце – біологія;

5. Коленченко Арсеній (11 – Б клас) – 2 місце – астрономія;

6. Придіус Тетяна (10 – Б клас) – 2 місце – математика;

7. Савінський Андрій (7 – А клас) – 2 місце – фізика; 3 місце – математика;

8. Ваховський Антон (11 – Б клас) – 3 місце – астрономія;

9.Кіщук Діана (10 – А клас) – 3 місце – географія;

10. Коломієць Євген (10 – Б клас) – 3 місце – географія;

11. Коломієць Дмитро (8 – В клас) – 3 місце – фізика;

12. Яцина Денис (9 – А клас) – 3 місце – фізика;

13. Дячук Олег (11 – Б клас) – 3 місце – фізика;

14. Кожемяко Ярослава (7 – Б клас) – 3 місце – хімія;

15. Карпенко Ангеліна (8 – В клас) – 3 місце – історія;

16. Салиго Марина (11 – Б клас) – 3 місце – історія;

17. Кондратенко Антоніна (9 – Б клас) – 3 місце – правознавство;

18.Равчук Богдан (10 – А клас) – 3 місце – правознавство;

19. Рябов Максим (8 – В клас) – 3 місце – трудове навчання.

Олімпіади третього рівня (обласні):

1.Богач Яна (9 – А клас) – 1 місце – географія;

2.Петраш Анна (10 – А клас) – 3 місце – українська мова та література;

3.1місце – 1 учень, 2 місце – 18 учнів у                                                                                                                                       Всеукраїнському етапі Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» (всього учасників – 86).

 Патріотичне виховання

1. Збірна команда школи – 1 місце у міських змаганнях з військово-прикладних видів спорту «Юні козаки Поділля»: Красій Максим (11-Б), Ярмощук Ілля (11-Б), Тріска Артем (11-А), Петровський Владислав (11-А), Авдєєв  Владислав (11-А), Магола Дмитро (11-А), Сушилов Валерій (9-Б), Скорбота Руслан (9-Б).

2.Збірна команда школи – 1 місце у міських змаганнях з кульової стрільби на Кубок А.Онищука: Кондратенко Антоніна (9-Б), Бевз Костянтин (7-В), Марчук Олександр (8-Г), Говорун Валерія (7-Б), Долгий Нікіта (10-А).

3. Збірна команда школи – 1 місце у міських змаганнях з кульової стрільби, присвячених Дню ЗСУ: Магола Дмитро (11-А), Дабічев Ігор (11-А), Буланов Владислав (11-А), Ярмощук Ілля (11-Б), Юрковська Марина (10-А), Давидюк Тетяна (10-А), Сушилов Валерій (9-Б).

4. Збірна команда школи – 2 місце у міському етапі військово-патріотичної дитячо-юнацької спортивної гри «Сокіл» («Джура»): Сушилов Валерій (9-Б), Бадулін Вадим (9-Б), Грудзевич Андрій

 (9-Б) Кондратенко Антоніна (9-Б), Скорбота Руслан (9-Б), Загорійчук Діана (9-Б), Яцина Денис (9-А), Гузаїров Тимур (9-А), Магола Денис (7-В).

5. Збірна команда школи – 3 місце в обласних військово-патріотичних змаганнях, присвячених пам’яті Героя Радянського Союзу О.П.Онищука: Сушилов Валерій (9-Б), Скорбота Руслан (9-Б), Грудзевич Андрій (9-Б), Яцина Денис (9-А), Магола Дмитро (11-А), Тріска Артем (11-А), Авдєєв Владислав        (11-А), Красій Максим (11-Б), Ярмощук Ілля (11-Б).

6. Всеукраїнський історичний конкурс «Лелека»: 23 учасників. Призові місця:

2 місце – 1 учень: Поздєєва Олена (7-Б), 3 місце – 6 учнів: Скубиш Олег (6-В), Дуднік Вікторія (6-Б), Кожем’яко Ярослава (7-Б), Дабічев Ігор (11-А), Авдєєв Владислав  (11-А), Салиго Марина (11-Б).

Морально – правове виховання

1. Яцина Денис – 2 місце у міському конкурсі мультимедійних проектів «Кожен має право знати свої права».

 Екологічне виховання

1. Петраш Анна, Юрковська Марина (10 – А клас) – 2 місце у міському екофестивалі «Свіжий вітер»;

2. Гащук Олена (9 – А клас) – 3 місце в міському етапі екологічного конкурсу «Природа Хмельниччини – наш спільний дім» в номінації на кращу фотороботу;

3. Касприк Анна (9 – а клас) – 3 місце в міському етапі екологічного конкурсу «Природа Хмельниччини – наш спільний дім» в номінації на кращий малюнок;

4.1 місце – 6 учнів, 2 місце – 37 учні у Міжнародному інтерактивному природничому

     конкурсі «Колосок» (всього учасників 79).

 Фізичне виховання. Формування здорового способу  життя

1.Збірна школи – 2 загальнокомандне місце у 68-й міській Спартакіаді школярів.

2. Збірна команда школи з волейболу – 1 місце у 68-й Спартакіаді школярів:

Петровський Владислав (11-А), Тріска Артем (11-А), Красій Максим (11-Б), Ярмощук Ілля (11-Б), Сторожук Ростислав (10-Б), Філімончук Дмитро (10-Б), Сушилов Валерій (9-Б), Буйніцький Ілля (9-Б), Деваншу Богдан (9-А), Яцина Денис (9-А), Андрейків Владислав (9-В), Дундар Андрій (8-В).

3. Збірна команда школи з легкої атлетики – 1 місце у 68-й Спартакіаді школярів:

Загорійчук Діана (9-Б) – 1 місце у стрибках у довжину з розбігу; Орлянська Юлія (8-Г) – 1 місце у бігу на 300 м; Фролова Аліна (9-А) – 2 місце у бігу на 200 м; Красій Максим (11-Б) – 2 місце у бігу на 300 м; Воронка Євген (8-Г) – 2 місце у бігу на 60м; Гордєєва Марія (8-В), Петровський Владислав (11-А), Ярмощук Ілля (11-Б).

4. Збірна команда школи – 2 місце у міських змаганнях «Козацький гарт – 2015»:

Козін Роман (10-А), Воронка Євген (8-Г), Кузнець Денис (8-А), Карвацький Павло  (8-Б), Магола Денис (7-В), Садовник Ілля (6-А), Когут Сергій (5-А), Матковський Микола (5-Б), Венедіктова Юлія (10-Б), Андрійчук Ксенія (8-А), Орлянська Юлія  (8-Г), Маркінтович Аліна 97-Б), Ковальчук Анна (6-А), Скоропад Єлизавета (5-Б).

5. Збірна команда школи – 2 місце у міському турнірі з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»:  Вафін Максим (7-А), Кукарєв Максим (7-А), Антонюк Денис (7-А), Луцик Максим (7-Б), Гординський Ілля (7-В), Ломінський Кіріл (7-В), Гребень Нікіта  (6-А), Зарічний Роман (6-Б), Колодій Олександр (6-Б), Фурман Олександр (6-Б), Стрельцов Максим (5-А), Матковський Микола (5-Б).

6. Збірна команда школи – 3 місце у міському турнірі «Різдвяні канікули» з баскетболу: Голуб Костянтин (9-А), Гузаїров Тимур (9-А), Яцина Денис (9-А), Ільчук Максим (10-Б), Філімончук Дмитро (10-Б), Лаба Максим (11-А), Магола Дмитро (11-А).

7.Переможці та призери міського чемпіонату з армспорту:  Кучеревич Владислав (10-А) –   1 місце (правою рукою), 2 місце (лівою рукою); Скубиш Роман (10-Б) – 1 місце (лівою рукою), 3 місце (правою рукою); Ярмощук Ілля (11-Б) – 2 місце (лівою рукою), 3 місце (правою рукою); Долгий Нікіта (10-А) – 2 місце (правою рукою), 3 місце (лівою рукою).

8. Чемпіони і призери відкритого чемпіонату області з легкої атлетики:

Вафін Максим (7-А) – 1 місце та 3 місце у бігу на 60 м, 1 місце та 2 місце в стрибках у довжину з розбігу; Садовник Ілля (6-А) – 1 місце в стрибках у довжину з розбігу та 1 місце у бігу на 60 м; Карвацький Павло (8-Б) – 1 місце у бігу на 300 м та 1 місце в стрибках у довжину з розбігу; Рурич Тимофій (7-Б) – 2 місце в стрибках у довжину з розбігу; Фролова Аліна (9-А) – 2 місце у бігу на 200 м та 2 місце в стрибках у довжину з розбігу; Мазур Андрій (6-А) – 3 місце в стрибках у довжину з розбігу.

9. Чемпіони і призери обласних змагань з легкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»: Фролова Аліна (9-А) – 2 місце з бігу на 200 м та  2 місце   в стрибках у довжину з розбігу; Воронка Євген (8-Г) – 1 місце з бігу на 200 м, 2 місце в стрибках у довжину з розбігу, 3 місце з бігу на 60 м; Загорійчук Діана (9-Б) –  2 місце з бігу на 60 м; Андрійчук Ксенія (8-А) – 3 місце з бігу на 60м; Орлянська Юлія (8-Г) – 3 місце з бігу на 200 м.

 Художньо-естетичне виховання

1. Вокальна група 7-10 класів – грамота за перемогу у міському огляді-конкурсі художньої самодіяльності навчальних закладів міста: Юрковська Марина (10-А), Петраш Анна (10-А), Федис Анастасія (10-А), Лазарева Катерина (10-А), Стафієнко Вікторія (10-А), Кіщук Яна (8-В), Ананьєва Алла (9-В), Сокирська Анна (7-В).

2. Пустова Дар’я (7-А) – 1 місце у фестивалі-конкурсі «Подільський пролісок – 2016» в номінації «Пам’ятаємо цей день»;

3. Кондратенко Антоніна (9-Б) – 1 місце у фестивалі-конкурсі «Подільський пролісок – 2016» в номінації «Анімешки»;

4.Лиса Єлизавета (10-А) – 2 місце у фестивалі-конкурсі «Подільський пролісок – 2016» в номінації «Листівка до Великодня».

 Моральне та матеріальне стимулювання в школі

1.  Вручення Перехідного Кубку директора школи –  10-А клас.

2.  Занесення в шкільну Книгу рекордів Гіннесса кращих випускників – 24 учні, 11-Б клас.

3.  Вручення Перехідного Кубку Перемоги  –  11 – А клас.

4.  Кубок з військово-прикладних видів спорту – 11 – А клас.

5.  Вручення Перехідного Кубку Спартакіади «Чемпіон» (7-8 класи)  – 8-В клас.

6.  Вручення Перехідного Кубку Спартакіади «Чемпіон» (9-11 класи) – 10–Б клас.

7.  Вручення Перехідного Кубку з волейболу (хлопці 7 – 8 кл.) –  8–Б клас.

8.  Вручення Перехідного Кубку з волейболу (хлопці 9 – 11 кл.) –  10–Б клас.

9.  Нагородження Грамотами школи – 230.

 

 

 

 

 

 

 

 

Події нашої школи:

Повний архів»

Корисні посилання:

Архів новин:

Повний архів»