ЗНО 2021

5-11 класи

Події

Щороку в останній день лютого в усьому світі відзначається Міжнародний день рідкісних (орфанних) захворювань.
СЗОШ № 12 долучилася до флешмобу "Я підтримую орфанних".

25 лютого, виповнюється 150 років з дня народження славетної Дочки Прометея - Лесі Українки. Її непохитна віра,велика сила волі, безмежна любов до свого народу, оптимізм запалюють серце кожного українця, надихають на боротьбу за волю і справедливість! " Ні, я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!.."- ці поетичні рядки підтверджують світле безсмертя Справжньої Українки!!! Конкурс читців, вікторини, диспути, літературні читання, гравікони...Рядки Лесі Українки звучать сьогодні в устах майже кожного школяра СЗОШ#12, зокрема учні 8- Б класу досліджували життя письменниці, розробили цікаві завдання, а Яцина Юліана, учениця 6- А , створила сторінку сучасної Лариси Петрівни Косач у соцмережі.