ЗНО 2021

В  СЗОШ № 12 є станом на 01 жовтня 2020 року вакансій немає.

оголошення

На виконання вимог статей 27, 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою забезпечення умов для здійснення дієвого та відкритого громадського контролю за діяльністю закладу загальної середньої освіти, реалізації права учасників освітнього процесу на участь у вирішенні питань організації та забезпечення освітнього процесу в закладі освіти, захисту своїх прав та інтересів, організації дозвілля і оздоровлення,  проведення звіту директора СЗОШ № 12 Сивицького О.Е. про свою роботу та виконання плану розвитку закладу загальної середньої освіти за 2019/2020 навчальний рік відбудеться  18 червня 2020 року о 10 годині на загальних зборах (конференції) колективу закладу освіти. Загальні збори  колективу будуть проведені в форматі ZOOM конференції.

Посилання на конференцію буде надано 17 червня 2020 року.