ЗНО 2020

В  СЗОШ № 12 є такі вакансії:

посада уповноважений з публічних закупівель,

посада вчитель математики (тимчасове місце) на 2020 – 2021 навчальний рік.

Звертайтесь за телефоном 64 78 63

оголошення

На виконання вимог статей 27, 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою забезпечення умов для здійснення дієвого та відкритого громадського контролю за діяльністю закладу загальної середньої освіти, реалізації права учасників освітнього процесу на участь у вирішенні питань організації та забезпечення освітнього процесу в закладі освіти, захисту своїх прав та інтересів, організації дозвілля і оздоровлення,  проведення звіту директора СЗОШ № 12 Сивицького О.Е. про свою роботу та виконання плану розвитку закладу загальної середньої освіти за 2019/2020 навчальний рік відбудеться  18 червня 2020 року о 10 годині на загальних зборах (конференції) колективу закладу освіти. Загальні збори  колективу будуть проведені в форматі ZOOM конференції.

Посилання на конференцію буде надано 17 червня 2020 року.