Вітаємо вас на сайті спеціалізованої загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №12 м. Хмельницького

меню сайту

Документи, якими керується школа

Шкільна документація. (Законодавча база)

Нова українська школа

ЗНО 2021

Методична робота

Виховна робота

Правова допомога

Благодійні акції

Батькам

Класним керівникам

Учителям

Учням

Початкова школа

Сторінка психолога

Сторінка соціального педагога

Безпека життєдіяльності

Портфоліо вчителів школи

Бібліотека

ДПА

Репозитарій

Доступ до публічної інформації

Річний план закупівель

Літопис школи

Фотогалерея

Про школу

       

   Спеціалізована 

      загальноосвітня     

 школа І-ІІІ ступенів №12

  м. Хмельницького –

ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО

 

Скільки світу дала Ти героїв:

Хліборобів, митців, вчителів,

                                                                                                                         Мореплавців, військових, акторів

І достойних учених мужів…

                                     П.Бут

 

    Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12  була заснована у військовому містечку Ракове міста Хмельницького в 1976 році. Шкільна підлога у той час була білого кольору, а учні писали чорнильними ручками. Деколи чорнила капали на підлогу і залишали брудні фіолетові плями, які школярі потім довго відмивали. З часом завдяки зусиллям учнів, батьків, вчителів школа змінилася: сучасні стенди та творчі роботи, нове обладнання, затишні кабінети, їдальня в українському стилі, майстерні, над оформленням яких завзято і творчо працювали випускники технологічного класу, - саме такою є школа сьогодні.

    Спочатку на території школи не було жодного деревця, і перші випускники розпочали роботу щодо  озеленення  шкільного майданчика. Із тендітних саджанців за 37 років виросли гарні могутні дерева, які сьогодні є окрасою шкільного двору, створюють затишок і надихають на творчу працю.

       Школа має свої Герб, Гімн (слова Бута П.Д., музика Гвоздьової І.П.), девіз та статут.

       Герб відображає екологічну спрямованість роботи школи, престиж знань і наукового підходу у всіх сферах шкільного життя. Девіз: «Майбутньому – чисту планету!»     

        Шкільним Гімном розпочинається  і завершується кожний навчальний рік, він звучить під час урочистостей, які проходять у школі.

        У шкільному статуті викладено основні правила, яких повинні дотримуватися всі учасники навчально-виховного процесу.

        Колись школа була середньою, російськомовною, потім стала  загальноосвітньою  з російською  і українською мовами навчання . А з 2001 р. вона є спеціалізованою загальноосвітньою школою І-ІІІ  ступенів .

    Нашу шкільну родину в різні роки очолювали відомі в м. Хмельницькому освітяни: Татарінцева Н.І. (1976-1983), Козубняк В.Р. (1983-1989), Новченкова К.Д. (1989-1992), Остапчук Ю.В. (1992-2001). Сьогоднішня адміністрація школи - директор Сивицький О.Е., заступники директора Ніценко Л.О., Мадера Т.П., Муратова С.М.  продовжує традиції своїх попередників.

       Гуманізм, демократизм та творча співпраця були і залишаються основою шкільного життя.

       Сьогодні учні та вчителі школи продовжують традиції попередніх поколінь та започатковують нові.

     Традиційними є зустрічі з ветеранами війни та праці, випускниками різних років, цікавими людьми України; новорічні свята, де старшокласники готують програми для молодших учнів, КВК, Осінні бали; Дні здоров’я, Малі Олімпійські ігри, Тижні культурного розвитку, предметні тижні, виставки творчих робіт, робота клубів  "Еколог" та "Еліт"; благодійні ярмарки,  волонтерський рух,  робота  літнього  пришкільного  мовного табору  "Сонячне світло",  екскурсії, походи тощо.

    Школа має шкільну книгу рекордів Гіннесса, що була започаткована у 1997 році. До неї щороку заносяться імена випускників, що під час навчання досягли вершин шкільної науки, перемагали в олімпіадах та конкурсах, прославилися завдяки пісням, музичним здібностям, танцям і творам мистецтва, тих, хто проявили себе як творчі особистості, незвичайні яскраві люди, які стали гордістю школи.

       Гортаючи Книгу відгуків, яка також є експонатом шкільного музею, ми згадуємо про зустрічі з цікавими людьми, що в різні роки були гостями нашої школи.

    У 1979 році у СШ №12 побували болгари та литовці. 2003 рік відзначився приїздом представників російського міста Іваново, а в 2006 році розпочалась дружба із освітянами   м. Влоцлавека (Польща). Новою сторінкою шкільного життя стала робота за програмою культурно-освітнього обміну між польською та українською молоддю. Декілька років  учні нашої та польської шкіл їздили один до одного в гості з дружніми візитами. Під час цих поїздок школярі знайомилися з особливостями системи навчання та виховання, культурою, мовою, національними традиціями та звичаями сусідніх країн.

      Євроінтеграційна спрямованість відчувається в різноманітній роботі шкільної організації «Concordia – Злагода». Учні школи у 2007 році створили Шкільний європейський клуб. Учасники клубу знайомляться з історією Європейської Співдружності, вивчають особливості країн–членів ЄС, їх традиції та культуру. У травні 2008 року в школі вперше пройшов конкурс шкільного Євробачення, на якому учні познайомились з пісенною культурою країн Європи та показали свої таланти.

     Педагогічний колектив школи не зупиняється на досягнутому, постійно знаходиться у творчому пошуку, з надією та оптимізмом дивиться у майбутнє.

     Директор школи                              О.Е.Сивицький                

                

Події нашої школи:

Повний архів»

Корисні посилання:

Архів новин:

Повний архів»