Досягнення школи за 2018-2019 навчальний рік

1.Ленюк Аріна - 9-А клас, ІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з української мови, вч.Гащук Е.О..

2. Попов Давид - 6-Б клас , ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики , вч. Бахур О.М..

3. Клепас Денис - 7-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з  математики, вч. Бахур О.М..

4. Мелешко Юлія - 8-Б клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Бахур О.М..

5.Черепанов Микита - 7-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Бахур О.М..

6.Приходько Маргарита - 7-Б клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Павлюк В.М.

7.Отіопіч Дар'я - 10-Б клас, І місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з біології, вч. Ганжа В.М..

8.Ридчук Олена -11-А клас, ІІІ місце у у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з біології, вч. Мирна Л.А..

9. Пушкар Владислав - 9-Б клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з трудового навчання, вч. Овчарук Р.Ю.

10.Ворона Ангеліна - 8-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Лапшина В.В..

11.Ленюк Аріна - 9-А клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії , вч. Маліцька Л.Г..

12. Мазур Вадим - 9-В клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Маліцька Л.Г..

13. Клепас Денис - 7-А клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з фізики , вч. Тишенко Н.В..

14.Кондратьєва Анастасія - 9-Б клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з географії, вч. Бочко М.І..

15.Туржанська Дарина - 4-Б клас, І місце у міському етапі Міжнародного конурсу знавців української мови ім.Петра Яцика, вч. Сонник І.М..

16.Васін Тимофій - 5-Б клас,ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конурсу знавців української мови ім.Петра Яцика, вч. Курос Р.О..

17.Коломієць Денис - 3-Г клас, ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конурсу знавців української мови ім.Петра Яцика, вч. Атаманчук Г.І..

18.Шерстій Богдана - 5-Г клас, ІІІ місце у міському етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, вч. Курос Р.О..

19. Катревич Олександр - 10-Б клас, ІІІ місце у міському етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка , вч. Карпенко О.І..

20.Карван Ольга- 11-А клас, ІІ місце у міському  етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англійської мови, вч. Бєляк Н.Д..

21.Феденьов Максим- 9-А клас, ІІ місце у міському  етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англіської мови, вч. Галкіна  І.А.

22.Бевх Іванна - 8-А клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англіської мови, вч. Бєляк Н.Д..

23.Грабовська Валерія, 9-А клас, ІІІ місце у міськомуетапі Всеукранської учнівської олімпіади з німецької мови, вч. Делех Г.О..

24.Катревич Олександр,  10-Б клас,ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з німецької мови, вч. Гаврилюк Н.І..

25.Васін Максим, 11-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Лапшина В.В..