Вітаємо вас на сайті спеціалізованої загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №12 м. Хмельницького

меню сайту

Документи, якими керується школа

Шкільна документація. (Законодавча база)

Нова українська школа

ЗНО 2021

Методична робота

Виховна робота

Правова допомога

Благодійні акції

Батькам

Класним керівникам

Учителям

Учням

Початкова школа

Сторінка психолога

Сторінка соціального педагога

Безпека життєдіяльності

Портфоліо вчителів школи

Бібліотека

ДПА

Репозитарій

Доступ до публічної інформації

Річний план закупівель

Літопис школи

Фотогалерея

Досягнення школи за 2018-2019 навчальний рік

1.Ленюк Аріна - 9-А клас, ІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з української мови, вч.Гащук Е.О..

2. Попов Давид - 6-Б клас , ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики , вч. Бахур О.М..

3. Клепас Денис - 7-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з  математики, вч. Бахур О.М..

4. Мелешко Юлія - 8-Б клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Бахур О.М..

5.Черепанов Микита - 7-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Бахур О.М..

6.Приходько Маргарита - 7-Б клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Павлюк В.М.

7.Отіопіч Дар'я - 10-Б клас, І місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з біології, вч. Ганжа В.М..

8.Ридчук Олена -11-А клас, ІІІ місце у у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з біології, вч. Мирна Л.А..

9. Пушкар Владислав - 9-Б клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з трудового навчання, вч. Овчарук Р.Ю.

10.Ворона Ангеліна - 8-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Лапшина В.В..

11.Ленюк Аріна - 9-А клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії , вч. Маліцька Л.Г..

12. Мазур Вадим - 9-В клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Маліцька Л.Г..

13. Клепас Денис - 7-А клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з фізики , вч. Тишенко Н.В..

14.Кондратьєва Анастасія - 9-Б клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з географії, вч. Бочко М.І..

15.Туржанська Дарина - 4-Б клас, І місце у міському етапі Міжнародного конурсу знавців української мови ім.Петра Яцика, вч. Сонник І.М..

16.Васін Тимофій - 5-Б клас,ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конурсу знавців української мови ім.Петра Яцика, вч. Курос Р.О..

17.Коломієць Денис - 3-Г клас, ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конурсу знавців української мови ім.Петра Яцика, вч. Атаманчук Г.І..

18.Шерстій Богдана - 5-Г клас, ІІІ місце у міському етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, вч. Курос Р.О..

19. Катревич Олександр - 10-Б клас, ІІІ місце у міському етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка , вч. Карпенко О.І..

20.Карван Ольга- 11-А клас, ІІ місце у міському  етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англійської мови, вч. Бєляк Н.Д..

21.Феденьов Максим- 9-А клас, ІІ місце у міському  етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англіської мови, вч. Галкіна  І.А.

22.Бевх Іванна - 8-А клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англіської мови, вч. Бєляк Н.Д..

23.Грабовська Валерія, 9-А клас, ІІІ місце у міськомуетапі Всеукранської учнівської олімпіади з німецької мови, вч. Делех Г.О..

24.Катревич Олександр,  10-Б клас,ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з німецької мови, вч. Гаврилюк Н.І..

25.Васін Максим, 11-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Лапшина В.В..

26.Камінський Назарій, 9-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з хімії, вч. Муратова С.Н..

27.Камінська Анастасія, 7-А клас, ІІІ місце у міськомуетапі Всеукранської учнівської олімпіади з хімії, вч. Зарічна Н.П..

28.Ленюк Аріна, 9-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з з правознавства, вч. Лапшина В.В..

29.Шкварилюк Олександр,11-Б клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з інф. технологій, вч. Жирун М.І..

30. Васін Максим, 11-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з інф. технологій, вч. Москалюк О.В..

31.Васін Максим,11-А класа, І місце  у міському етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН,секція - англ.мова,  вч. Малевич О.В..

32.Кондратьєва  Анастасія, 9-Б клас, І місце,у міському етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН,секція- екологія, вч. Бочко М.І., Мирна Л.А.,

33.Ридчук Олена, 11-А клас, І місце у міському етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН,секція - біологія людини, вч. Ганжа В.М..

34.Катрич Анна, 9-Б клас,  ІІ місце у міському етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН,секція- хімія , вч. Муратова С.М..

35.Малюк Анастасія, 10-Б клас, у міському етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН,секція- лісознавство, вч. Бочко М.І., Мирна Л.А..

 

 

 

Події нашої школи:

Повний архів»

Корисні посилання:

Архів новин:

Повний архів»