ЗНО 2021

Досягнення школи за 2017-2018 навчальний рік

1.Ленюк Аріна - 8-А клас, ІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Маліцька Л.Г..

2.Корольова Анжеліка - 11-Б клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Маліцька Л.Г..

3.Катревич Олександр - 9-А клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Гуменюк Г.В..

4. Поздєєва Альона - 9-Б клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч.Гуменюк Г

5.Коломієць Дмитро- 10-Б клас,ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з фізики, вч. Будзіховська Г.В.

6.Туржанська Дарина- 3-Б клас, І місце у міському етапі Міжнародного конкурсу  з української мови ім.Петра Яцика, вч Сонник І.М.

7.Редько Вікторія- 10-А клас, ІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу  з української мови ім.Петра Яцика, вч Костюк С.Д.

8.Кондратьєва Анастасія- 8-Б клас,ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з географії, вч. Бочко М.І..

9.Малюк Анастасія - 9-А клас,ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з географії, вч. Бочко М.І..

10.Поздєєва Альона- 9-Б клас,ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з географії, вч. Швець А.В..

11.Туржанська Дарина  - 3-Б клас, І місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика, вч. Сонник І.М..

12.Черепанов Нікіта - 6-А клас,ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Бахур О.М..

13.Триняк Максим - 6-В клас,ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч.Волєва І.М..

14.Мелешко Юлія - 7-Б клас,ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Бахур О.М..

15.Коломієць Дмитро - 10-Б клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з трудового навчання,вч.Овчарук Р.Ю..

16.Садченко Поліна - 11-Аклас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з української мови та літературию, вч. Костюк С.Д..

17.Васін Максим- 10-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з української мови та літератури, вч. Костюк С.Д..

18.Катревич Олександр- 9-А клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з правознавства, вч. Лапшина В.В..

19.Поздєєва Альона -9-Б клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з правознавства, вч.Лапшина В.В..

20.Корольова Анжеліка -11-Б клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англійської мови,вч.Малєвич О.В..

21.Карван Ольга - 10-А клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англійської мови, вч. Бєляк Н.Д..

22.Васін Максим - 9-А клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англійської мови, вч. Бєляк Н.Д..

23.Катревич Олександр - 9-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англійської мови, вч. Галкіна І.А..

24.Григорчук Любов - 5-А клас, ІІ місце у міській олімпіаді з безпеки життєдіяльності, вч.Зарічна Л.П..

25.Отіопіч Дар"я - 9-А клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з біології, вч. Ганжа В.М..

26.Скіш Іванна - 11-Б клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з біології, вч.Мирна Л.А..

27.Ленюк Аріна - 8-А клас,  ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з біології, вч. Боцуляк В.П..

28.Камінський Назарій, 8-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з хімії, вч.Муратова С.М.

29.Королоьова Анжеліка, 11-Б клас, І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, секція "Англійська мова", вч. Малевич О.В..

30.Отіопіч Дар"я, 9-А клас, І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, секція "Селекція та генетика", вч. Ганжа В.М.

31.Ридчук Олена, 10-А клас, ІІ місцев І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, секція "Медицина", вч.Ганжа В.М.

32.Скіш Іванна, 11-Б клас, ІІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, секція "Екологія", вч.Мирна Л.А.