Вітаємо вас на сайті спеціалізованої загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №12 м. Хмельницького

меню сайту

Документи, якими керується школа

Шкільна документація. (Законодавча база)

Нова українська школа

ЗНО 2021

Методична робота

Виховна робота

Правова допомога

Благодійні акції

Батькам

Класним керівникам

Учителям

Учням

Початкова школа

Сторінка психолога

Сторінка соціального педагога

Безпека життєдіяльності

Портфоліо вчителів школи

Бібліотека

ДПА

Репозитарій

Доступ до публічної інформації

Річний план закупівель

Літопис школи

Фотогалерея

Досягнення школи за 2017-2018 навчальний рік

1.Ленюк Аріна - 8-А клас, ІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Маліцька Л.Г..

2.Корольова Анжеліка - 11-Б клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Маліцька Л.Г..

3.Катревич Олександр - 9-А клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч. Гуменюк Г.В..

4. Поздєєва Альона - 9-Б клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з історії, вч.Гуменюк Г

5.Коломієць Дмитро- 10-Б клас,ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з фізики, вч. Будзіховська Г.В.

6.Туржанська Дарина- 3-Б клас, І місце у міському етапі Міжнародного конкурсу  з української мови ім.Петра Яцика, вч Сонник І.М.

7.Редько Вікторія- 10-А клас, ІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу  з української мови ім.Петра Яцика, вч Костюк С.Д.

8.Кондратьєва Анастасія- 8-Б клас,ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з географії, вч. Бочко М.І..

9.Малюк Анастасія - 9-А клас,ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з географії, вч. Бочко М.І..

10.Поздєєва Альона- 9-Б клас,ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з географії, вч. Швець А.В..

11.Туржанська Дарина  - 3-Б клас, І місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика, вч. Сонник І.М..

12.Черепанов Нікіта - 6-А клас,ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Бахур О.М..

13.Триняк Максим - 6-В клас,ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч.Волєва І.М..

14.Мелешко Юлія - 7-Б клас,ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Бахур О.М..

15.Коломієць Дмитро - 10-Б клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з трудового навчання,вч.Овчарук Р.Ю..

16.Садченко Поліна - 11-Аклас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з української мови та літературию, вч. Костюк С.Д..

17.Васін Максим- 10-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з української мови та літератури, вч. Костюк С.Д..

18.Катревич Олександр- 9-А клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з правознавства, вч. Лапшина В.В..

19.Поздєєва Альона -9-Б клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з правознавства, вч.Лапшина В.В..

20.Корольова Анжеліка -11-Б клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англійської мови,вч.Малєвич О.В..

21.Карван Ольга - 10-А клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англійської мови, вч. Бєляк Н.Д..

22.Васін Максим - 9-А клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англійської мови, вч. Бєляк Н.Д..

23.Катревич Олександр - 9-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з англійської мови, вч. Галкіна І.А..

24.Григорчук Любов - 5-А клас, ІІ місце у міській олімпіаді з безпеки життєдіяльності, вч.Зарічна Л.П..

25.Отіопіч Дар"я - 9-А клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з біології, вч. Ганжа В.М..

26.Скіш Іванна - 11-Б клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з біології, вч.Мирна Л.А..

27.Ленюк Аріна - 8-А клас,  ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з біології, вч. Боцуляк В.П..

28.Камінський Назарій, 8-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з хімії, вч.Муратова С.М.

29.Королоьова Анжеліка, 11-Б клас, І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, секція "Англійська мова", вч. Малевич О.В..

30.Отіопіч Дар"я, 9-А клас, І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, секція "Селекція та генетика", вч. Ганжа В.М.

31.Ридчук Олена, 10-А клас, ІІ місцев І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, секція "Медицина", вч.Ганжа В.М.

32.Скіш Іванна, 11-Б клас, ІІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, секція "Екологія", вч.Мирна Л.А.

Події нашої школи:

Повний архів»

Корисні посилання:

Архів новин:

Повний архів»