Вітаємо вас на сайті спеціалізованої загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №12 м. Хмельницького

меню сайту

Документи, якими керується школа

Шкільна документація. (Законодавча база)

Нова українська школа

ЗНО 2021

Методична робота

Виховна робота

Правова допомога

Благодійні акції

Батькам

Класним керівникам

Учителям

Учням

Початкова школа

Сторінка психолога

Сторінка соціального педагога

Безпека життєдіяльності

Портфоліо вчителів школи

Бібліотека

ДПА

Репозитарій

Доступ до публічної інформації

Річний план закупівель

Літопис школи

Фотогалерея

Досягнення школи за 2016-2017 навчальний рік

1.Чемпіони і призери обласних змагань з легкої атлетики " Діти- Олімпійська надія":

- Воронка Євген - 9-Г клас, 1 місце в стрибках у довжину з розбігу; 2 місце у бігу на 60 м;вч.Коричак В.М.

- Карвацький Павло -  9-Б клас,3 місце в стрибках у довжину з розбігу. Вчитель - Коричак В.М.

2.Змаганння  допризовної  молоді " Юні козаки Поділля"  до Дня захисника України - 3 місце  ( Сушилов Валерій, Бурковський Димитрій, Карпенко Владислав, Голуб Костянтин, Власюк Олександр, Садченко Микита) .Вчитель - Спринчак В.М.

3.Міський етап захисту кращих шкільних учнівських проектів на тему" Практичні заходи для зниження енергоспоживання у власній школі"  -  2 місце  (Батурко Марина, Равчук Богдан) . Вчитель - Ганжа В.М.

4.Чемпіонат міста з баскетболу до Дня захисника України - 1 місце (Гузаїров Тимур, Ільчук Максим, Філімончук Дмитро, Яцина Денис) -.Вчителі- Коричак В.М., Михальчук Т.М.

5.Міські змагання  з баскетболу до Дня фізичної культури і спорту. 3 місце  (Філімончук Дмитро,Ільчук Максим,Кучеревич Владислав, Гузаїров Тимур,Ваврічин Владислав, Сушилов Валерій, Дундарь Андрій,Гуриненко Володимир, Деваншу Данаянд). Вчителі - Коричак В.М., Михальчук Т.М..

6.Турнір з міні - футболу до Дня фізичної культури і спорту -  1 місце (Ільчук Максим, Кучеревич Владислав, Садченко Микита,Кучерявий Дмитро, Юсубов Руслан,Савіцький Віталій,Кукарев Максим,Обруч Роман,Стрельцов Максим).Вчителі - Коричак В.М., Михальчук Т.М..

7.Паламарчук Євгеній - 8-Б клас, ІІ місце  в стрибках у довжину з розбігу .(Чемпіонат ОЦФВУМ з лекої атлетики) вч.Коричак В.М.

8.Тарадай Анастасія - 6-В клас, ІІІ місце у бігу на 60 м . (Чемпіонат ОЦФВУМ з лекої атлетики) вч.Михальчук Т.М.

9. Андрійчук Ксенія - 9-А клас, ІІІ місце  у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з трудового навчання, Пущало О.В.

10. Гузаїров Тимур - 10-Б клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з трудового навчання,Овчарук Р.Ю.

11.Савінський Андрій - 8-А клас, ІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Бахур О.М.

12. Мелешко Юлія - 6-Б клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукранської учнівської олімпіади з математики, вч. Бахур О.М.

13. Петраш Анна - 11-А клас ІІІ місце- міський етап, Міжнародний конкурс знавців української мови ім.П.Яцика, вч. Карпенко О.І.

14. Садченко Поліна - 10-А клас, ІІІ місце - міський етап, Міжнародний конкурс знавців української мови ім.П.Яцика, вч.Костюк С.Д.

15. Васін Тимофій - 3-Б клас, ІІІ місце - міський етап, Міжнародний конкурс знавців української мови ім.П.Яцика , вч. Чеботарьова Н.М.

16.Мазур Вадим -  7-В клас, ІІ місце -у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики,вч. Будзіховська Г.М.

17.Васильєва Крістіна - 7-А клас, ІІ місце-у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади зз фізики, вч.Будзіховська Г.М.

18.Савінський Андрій - 8-А клас, ІІІ місце-у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, вч.  Будзіховська Г.М.

19.Ільчук Максим -11-Б клас. ІІІ місце -у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади зфізики, вч. Тишенеко Н.В.

20.Петраш Анна - 11-А клас, ІІІ місце - у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, вч. Галкіна І.А.

21.Васін Максим - 9-А  клас ,ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англіської мови,вч. Беляк Н.Д.

22.Катревич  Олександр - 8-А клас, ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, вч.Гаврилюк Н.І.

23.Катревич  Олександр - 8-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, вч. Гуменюк Г.В..

24.Петраш Анна - 11-А клас, ІІ місце - у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, вч.Карпенко О.І.

25.Редько Вікторія - 9-А клас, ІІ місце - у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, вч. Костюк С.Д.

26.Воронка Євген - 9-Г клас, І місце у стрибках у довжину з розбігу у відкритому чемпіонаті ОЦФВУМ, вч.Коричак В.М.Воронка Євген - 9-Г клас, ІІ місце  з бігу на 60м, 200, у відкритому чемпіонаті ОЦФВУМ , вч.Коричак В.М.

27.Воронка Євген - 9-Г клас, ІІ місце у потрійному стрибку у відкритому чемпіонаті ОЦФВУМ, вч.Коричак В.М.

28.Фролова Аліна - 10-А клас, І місце в бігу на 60 м  у відкритому чемпіонаті ОЦФВУМ, вч.Михальчук Т.М.

29.Фролова Аліна - 10-А клас, ІІІ місце в бігу на 300 м у відкритому чемпіонаті ОЦФВУМ, вч.Михальчук Т.М.

30.Орлянська Юлія - 9-Г клас,ІІ місце в бігу на 200м у відкритому чемпіонаті ОЦФВУМ, вч.Коричак В.М.

31.Яцина Денис - 10-А клас, ІІ місце у стрибках у довжину з розбігу у відкритому чемпіонаті ОЦФВУМ, вч.Михальчук Т.М.

32.Волошин Едуард - 9-Б клас, ІІІ місце  в бігу на 200м, 300 м у відкритому чемпіонаті ОЦФВУМ, вч.Михальчук Т.М.

33.Григорчук Любов - 4-А клас,І місце міська олімпіада з безпеки життєдіяльності серед учнів 4-х класів.вч.Мельник Г.О., Кміта О.С.

34.Савінський Андрій -  8-А клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, вч.Зарічна Н.П.

35.Мазур Вадим - 7-В клас, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, вч. Муратова С.М..

36. Ленюк Аріна -7-А клас,ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, вч. Муратова С.М..

37.Карпенко Ангеліна, 9-В клас, ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, вч. Ганжа В.М.

38.Столярчук Тетяна , 10-Б , ІІ місце у у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, вч. Мирна Л.А..

39.Равчук Богдан, 11-А , ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, вч. Лапшина В.В.

40. Скіш Іванна ,10-Б, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, вч. Лапшина В.В.

41. Петраш Анна , 11-А , І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту МАН, вч. Карпенко О.І.

42. Коломієць Євген, 11-Б клас, ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту МАН, вч. Павлюк В.М.

43.Скіш Іванна -10-Б клас, ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту МАН, вч. Бочко М.І., Мирна Л.А..

44.Батурко Марина - 11-А клас, ІІ місце у  І етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту МАН, вч. Бочко М.І., Ганжа В.М.

45. Яцина Денис - 10.Б клас,   ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту МАН, вч. Надобко О.І..

46. Шайдюк Владислав - 11-Б клас ,  ІІІ місце  у І етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту МАН, вч. Лапшина В.В.

47. Ридчук Олена - 9-В клас, ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту МАН, , вч. Ганжа В.М.

48.Петраш Анна - 11-А клас, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту МАН , секція "Фольклористика", вч.Карпенко О.І.

49.Петраш Анна - 11-А клас, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, вч.Карпенко О.І.

50.Садовник Ілля - 7-А клас,ІІІ місце в бігу на 60 м у відкритому чемпіонаті ОЦФВУМ, вч.Михальчук Т.М.

51.Садовник Ілля - 7-А клас, ІІІ місце у стрибках у довжину з розбігу у відкритому чемпіонаті ОЦФВУМ, вч.Михальчук Т.М.

52.Уткін Максим- 9-А клас, І місце у міському конкурсі читців Шевченківської поезії.,вч. Костюк С.Д., Муратова С.М.

53.Чемпіонат міста з волейболу у міській Спартакіаді серед юнаків середніх навчальних закладів І-ІІІ ступеінв - 3 місце ( Дундарь Максим, Кучерявий Владислав,Сушилов Валерій,Філімончук Дмитро, Сторожук Ростислав, Дацишин Андрій, Романов Микола, Догру Давід, Карпенко Владислав) -.Вчителі Коричак В.М., Михальчук Т.М.

54.Змагання з кульової стрільба на Кубок ім.генерала Романа Шухевича - ІІ місце (Маркінтович Аліна, 8-Б клас, Говорун Валерія, 8-Б клас,Магола Денис- 8-В клас, Марчук Олександр -9-Г клас.). Керівник команди - учитель "Захисту Вітчизни" Спринчак В.М..

55. КВК юних інспекторів дорожнього руху - І місце на відбірковому етапі серед команд міста (Бойко Вікторія,8-А кл.,Малюк Анастасія,8-А кл.,Монастирська Дар"я,8-А кл.,Уткін Максим, 9-А кл.,Романов Микола, 9-В кл.,Отіопіч Дар"я,8-А кл.,Васильєва Діана,8-В кл.,Москалюк Маргарита,8-В кл.,Муратов Руслан, 4-Б кл.,Ковшова Софія,4-В кл.,Сіпов Євген,4-Б кл..).Керівники команди- Муратова С.М., Москалюк О.В..

56.Турнір з футболу на призи клубу "Шкіряний м"яч" - І місце  серед команд міста (Кукарєв Максим,8-А кл.,Вафін Максим,8-А кл.,Слишинський Максим, 8-А кл., Катревич Олександр,8-А кл., Савінський  Андрій, 8-А кл.,Швидюк Костянтин, 8-А кл., Гординський Ілля, 8-В кл., Ломінський Кіріл,8-В кл., Стрельцов Максим, 6- А кл.,Матковський Микола, 6-Б кл.).Керівники команди-  Коричак В.М., Михальчук Т.М..

57. Відбірковий тур брейн-рингу "Моя позиція" серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів - ІІІ місце (Батурко Марина,11-А кл., Равчук Богдан, 11-А кл.,Шайдюк Влдаислав 11-А кл., Скіш Іванна 10-В кл., Столярчук Тетяна,10-Б кл., Яцина Денис, 10-Б кл.). Керівник команди- Лапшина В.В..

58. Відбіковий тур брейн-рингу "Моя позиція" серед учнів 5-х класів - І місце ( Клепас Денис,5-А кл.,Хома Каріна, 5-А кл.,Черепанов Нікіта, 5-А кл.,Басюк Анастасія, 5-В кл, Гошко Єлизавета, 5-В кл., Парчевська Валерія, 5-В кл,).Керівники команди - Муратова С.М., Бєляк Н.Д., Гащук  Е.О., Волєва І.М.

 

 

Події нашої школи:

Повний архів»

Корисні посилання:

Архів новин:

Повний архів»