Досягнення школи за 2013 - 2014 навчальний рік

- з фізичної культури - Вінжанівський Максим -11 -А клас,III місце-міський етап               ( вчитель - Коричак В.М.)

- з географії - Міхалечко Крістіна - 10-А клас, III місце; Лаба Максим - 9-Г клас, III місце; Корольова Анжеліка - 8-А клас, III місце -міський етап ( вчитель - Бочко М.І.)

- з правознавства - Прокопчук Юлія - 10-А клас, ІІІ місце-міський етап (вчитель - Лапшина В.В.)

- з історії  - Хижа Ірина - 10-А клас, ІІІ місце-міський етап (вчитель - Лапшина В.В.)

- з української мови  та літератури  - Петраш Анна  - 8-А клас, І місце -міський етап (вчитель- Карпенко О.І.)

- з української мови  та літератури - Садченко Поліна  - 7-Б клас, ІІІ місце -міський етап (вчитель- Гащук Е.О.)

- з української мови та літератури  - Підгорна Анна  - 11-Б клас, ІІІ місце -міський етап (вчитель- Думанська О.С.)

- з російської мови та літератури - Гук Євгенія - 10-А клас, ІІ місце -міський етап (вчитель -Списак Н.А.)

- з біології - Антоненко Ольга - 11-А , ІІ місце-міський етап (вчитель- Мирна Л.А.)

- з біології - Булавський  Максим - 9-Г - ІІ місце -міський етап(вчитель- Ганжа В.М.)

- з математики -Лісіцина Марія- 11-Б - ІІІ місце -міський етап (вчитель- Бахур О.М.)

- з хімії - Садченко Поліна - 7-Б - ІІІ місце - міський етап (вчитель Зарічна Н.П.)

- конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика - Петраш Анна - 8-А клас- І місце -міський етап (вчитель  - Карпенко О.І.)

- -конкурс знавців української мови  ім. Петра Яцика - Петраш Анна - 8-А клас -ІІІ місце -обласний  етап (вчитель-  Карпенко О.І.)

- мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка - Катревич Олександр - 5-А клас  - ІІІ місце - міський етап,  (вчитель - Костюк С.Д.)

- мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка - Петраш Анна - 8-А клас - ІІІ місце, міський етап , (вчитель-Карпенко О.І.)

- мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка - Підгорна  Анна - 8-А клас - ІІІ місце, міський етап , (вчитель- Думанська О.С.)

-мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка - Прокопчук Юлія  - 10-А клас- ІІІ місце, міський етап , (вчитель Добровольська Т.В.)

- змагання з кульової стільби -  збірна команда школи (Козак  Олена - 11-А клас , Анцут Владислав -11-А клас, Кулябін Олександр - 11-А  клас, Грох Евген - 11-В клас, Боднар Артем - 10-Б клас) - І місце - -міський етап (вчитель - Спринчак В.М.)

- змагання з легкої атлетики - Журбей Дмитро - 8-В клас -ІІ місце - обласний етап (вчитель Коричак В.М.)

- конкурс-огляд художньої самодіяльності серед загальноосвітніх та позашкільних закладів - Мацеха Марина - І місце- міський етап.