ЗНО 2020

Останній дзвінок 2020

Незвичайний у нас цей навчальний рік 2019/2020. Ось і традиційний останній дзвінок теж дистанційний. Але найбільш хвилюються учні випускних класів, бо це в них випуск на карантині. Ми любимо вас і пишаємося вами!

Зі словами вітання до вас звертається міський голова Олександр Симчишин, директор школи Олег Сивицький, президент учнівського самоврядування Роман Обруч, випускники школи. Ми підсумовуваємо цей навчальний рік та згадуємо, як це було.

Привітання для наших одинадцятикласників від учениці 5-А класу Дарини  Туржанської та вчителів СЗОШ №12.
Режисер, монтаж відео, автор віршів та виконавець - Туржанська Дарина

З 2007 року з метою створення умов активізації участі учнівських колективів і кожного учня, зокрема, в усіх аспектах шкільного життя триває загальношкільний проект

«Змагання класів на Кубок директора»

Вітаємо переможців 2019/2020 навчального року:  5-А, 10-Б, 7-Б, 10-А класи!

Кубок Директора у 2019/2020 навчальному році отримує  10-А клас, класний керівник Ольга Віталіївна Москалюк.

Перехідний Кубок Спартакіади школи «Чемпіон» (7-8кл.) –  8-Б клас, класний керівник Емілія Олексіївна Гащук.

Кубок Перемоги – 11-Б клас, класний керівник Олена Миколаївна Бахур.

Вітаємо!