Перший дзвінок

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах доспіли яблука і сливи. А 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі.

День знань - це перші хвилювання, море квітів і білих бантів. Це найочікуваніший день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг.

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням - до своєї другої домівки - школи.

Бажаємо усім досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з учителями та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

Особливі побажання нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам'яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати а й основам великої науки - життя.

Щасти Вам!