Відкриття пришкільного мовного табору "Sunlight"

GoCamp - це новий Всеукраїнський інноваційний формат табору з поглибленим вивченням англійської мови, який працює в Україні під патронатом Міністра освіти і науки Лілії Гриневич та засновника GO Global Office Мустафи Найєма, народного депутата України.
Учні СЗОШ №12 м. Хмельницького вибороли право взяти участь у такому сучасному проекті. Сьогодні 28 травня 2017 року було проведено відкриття пришкільного мовного табору «Sunlight». Протягом трьох тижнів у таборі діти зможуть узяти участь у реалізації проектів та завдань у програмі STEAM, а саме напряму «Спорт та здоров’я». Сьогдні до табору прибули волонтери з Америки, Michael Balahutrak, Lydia Balahutrak, які будуть допомагати дітям вивчати англійську мову.
Участь у таборі GoCamp – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебувають у багатокультурному середовищі, навчаються працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Учителі наближають навчання до реального життя.