Захід до Міжнародного дня води

Кожного року 22 березня  оголошується Міжнародним днем води, який починає відзначатися з 1993 року, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. У школі  22 березня 2017 року до Міжнародного дня води учні 7-Б класу провели інтерактивні бесіди з учнями 1-4 класів, розповіли про одну з найважливіших проблем людства - дефіцит прісної води, пояснили чому потрібно берегти її. Метою проведення заходу, присвяченому цій даті, є привернення уваги до  проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання. В цей день у багатьої країнах світу  проводяться заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно  важливості збереження та освоєння водних ресурсів. Щороку, ці заходи здійснюються шляхом публікації і поширення агітаційної інформації, організації конференцій, круглих столів, семінарів і виставок.