Зустріч з учасниками бойових дій

20 лютого 2017 року  в школі відбулася зустріч учнів школи із учасникми бойових дій, а саме:  колишнім випускником школи - учасником АТО та війни в Афганістані, керівником Хмельницької Спілки учасників бойових дій, капітаном Збройних сил України Рибцовим Андрієм Івановичем, нагородженим "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни" орденом Богдана Хмельницького         III ступеня (10.06.2015)., учасником бойових дій за Дебальцеве Чесановським Андрієм Францовичем; учасником добровольчих батальйонів "Азов" та "Правий Сектор" Пашкевичем Ігорем Олексійовичем, учасником Революції Гідності, добровольчого батальйону АТО Климчуком Олександром Васильовичем.