ЗНО 2021

5-11 класи

Зустріч з учасником революції Гідності Анатолієм Панчуком

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Євромайдан у котре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України.
19 лютого  2021 року десятикласники СЗОШ 12 зустрілися з учасником Революції Гідності, керівником депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське  об‘єднання «Свобода», випускником школи Анатолієм Панчуком, який поділився спогадами про власну участь у подіях Революції Гідності, важкі та трагічні протистояння між мітингувальниками та силовими структурами. Поранений  на Майдані Анатолій Панчук каже, що гордиться тим, що стояв пліч-о-пліч з побратимами на барикадах. "Саме від кожного з нас  залежить якою буде країна в майбутньому», - щиро каже патріот України.