Нормативна база для вихователів ГПД

Постанова Кабміну від 05.10.2009 р. № 1121 "Про затвердження Положення про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу".

Наказ МОН від 20.02.2002р. №128 "Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах "

Лист МОН від 05.09.2014р. №1/9-446 "Про функціонування груп продовженного дня у загальноосвітніх навчальних закладах"

Методичні рекомендації щодо роботи груп продовженого дня

Творчі завдання на розвиток продуктивного мислення молодших школярів на уроках математики