Новий освітній курс в 1-4 класах "Абетка харчування"

Виховання фізично та соціально здорової людини є найактуальнішою проблемою суспільства.Національний ідеал здоров’я формувався системою українських традицій. Нині формування здорового способу життя у школі можливе і через впровадження нового освітнього курсу «Абетка харчування». Це  – інноваційна модульна освітньо-виховна програма, розроблена та впроваджена в Україні за ініціативи Nestlé Україна. Матеріали програми «Абетка харчування» для 1-4 класів отримали схвалення і дозвіл Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти та науки України на їх використання в навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів.

У СЗОШ №12  м.Хмельницького цей курс  в 1-4 класах впроваджується в базову навчальну програму "Основи здоров'я". Перед початком навчального року календарний план основної програми "Основи здоров'я" було ущільнено, тема з предмета «Харчування» розширена уроками з «Абетки харчування». Всі  уроки в 1-4 класах проводить учитель предмета «Основи здоров'я» Кміта Ольга Сергіївна.У програмі бере участь 15 класів та 448  учні загалом. Мета курсу «Абетка харчування» : формування первинних знань та навичок з основ здорового харчування як способу збереження і зміцнення здоров’я.