ЗНО 2022

Харчування учнів

Фінансова звітність школи

Події

Тяжко пташкам доводиться в холодну пору. Наші "менші брати" в цей час чекають на нашу допомогу.

14 лютого в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день дарування книжок. Основна мета цього свята полягає в тому, щоб надихнути людей подарувати дітям якомога більше книжок.

Дарування книжок — гарна традиція читачів, друзів і партнерів нашої школи, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється примірниками видань. Діти люблять читати гарні, нові, яскраві видання українською мовою.

Тож, користуючись нагодою, висловлюємо щиру подяку всім, хто в різні роки долучався до благородної справи — дарування книжок і тим, хто нині підтримує цю традицію і допомагає нашій шкільній бібліотеці збирати духовні скарби.